Нардеп від “Опоблоку – За життя” Ілля Кива пригрозив “відрізати голову” чоловіку за питання про його охорону, з якою політик пересувається.

Відповідне відео з погрозами Киви оприлюднив Олексій Малютін, допис Іллі Киви у Facebook.

На питання чоловіка “Ви від народу ховаєтеся?” під час того, як Кива в оточенні охорони сідав до своєї автівки, нардеп заявив “Ти що, дурень бл***, я тобі зараз голову відріжу, с*ка”.

На своїй сторінці у Facebook Кива заявив, що з приводу інциденту звернувся до Національної поліції.

Він повідомив, що минулого тижня за ним “бігала група провокаторів” і відео є уривком з того, що вони зняли.

“Хочу пояснити природу цього матеріалу. Якщо ви звернули увагу, я один з небагатьох депутатів в Раді і в політиці, хто регулярно нагадує генпрокурору і владі, про те, що злочинець Стерненко, який зарізав багатодітного батька в Одесі, має сидіти у в’язниці. Але він на волі. … Я єдиний, хто стоїть на його стрімкому шляху до визнання невинним. Саме тому він почав бігати за мною в компанії своїх друзів, ображати мене і моїх дітей. Обіцяю, він отримає своє покарання”, – заявив Кива.

Нагадаємо, раніше одіозного нардепа кілька разів ловили на дивній поведінці в Раді. Зокрема, на початку жовтня з’явилося відео, як після спілкування з моделлю, яка підписана у Киви в смартфоні як “Юля конкурс краси Одеса”, народний обранець від ОПЗЖ став активно смикати штани в районі ширінки. Потім Кива навіщось підняв штанини й підтягнув шкарпетки.