В Офісі Президента застерегли від ризиків “замороженої війни” з росією. Україна прагне звільнити окуповані території та врятувати людей.

Україні потрібна зброя, щоб звільнити окуповані території

Радник очільника Офісу Президента Михайло Подоляк написав у твітері, що на окупованих територіях Півдня росіяни розгорнули концтабори й проводять масові арешти та тортури.

Також, за словами радник глави ОП, окупанти проводять фільтрацію населення, обмежують доступ до продуктів і тотально все контролюють. Через це, як підкреслив Подоляк, у людей на захоплених територіях немає жодних прав і свобод.

Щоб уникнути створення “нової КНДР”, Подоляк заявив, що Україні потрібна зброя, щоб звільнити окуповані території.

«Заморозити війну – це отримати нову КНДР з мільйонами заручників. Україні потрібна зброя, маємо негайно звільнити людей», – написав він.

Додамо, що категорично проти замороження війни з росією президент Володимир Зеленський. Він заявив, що це дозволить росії відновити сили та продовжити військову кампанію.

Президент України в інтерв’ю підкреслив, що Україна не матиме жодної користі з цього. І хоч “оперативні паузи” не принесли ворогові жодної користі, саме замороження конфлікту дозволить йому відновитись та продовжити загарбницькі дії.

Слід розуміти, що росія не спроста почала артикулювати про прагнення захопити ледь не всю територію України. Таким чином у кремлі підкреслюють, що ще мають потенціал, а головне – бажання – поневолити нашу державу. Тож найкраще, що ми можемо зараз зробити, – знищувати та виснажувати ворога.

Володимир Зеленський підкреслив, що будь-яке замороження конфлікту зіграє на руку лише окупантам. У них буде достатньо часу та можливостей, щоб відпочити. Крім того, загарбники зможуть поповнити свої запаси, а також підвезти необхідне озброєння для умовного наступного раунду.

«Вони не скористаються цією паузою, щоб змінити свою геополітику або відмовитися від претензій на колишні радянські республіки», – підкреслив Зеленський.

Варто підкреслити, що путін вірить, що президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган допоможе йому домовитись про перемир’я з Україною. Однак у політика на це свої плани.

Про це розповів російський публіцист Андрій Піонтковський. За його словами, Ердоган розуміє, що його тиск на Київ нічого не дасть, бо Україна не збирається віддавати своїх громадян “під владу вбивць і садистів”.

Він зауважив, що Ердоган розуміє, що путін має безвихідне становище і “хапається за соломинку” – обіцянку Ердогана допомогти йому з перемир’ям.

“Ердоган потім розведе руками й скаже: “Дорогий, владімір, на жаль, українці не згодні”. А до того часу він уже вирішить усі свої основні проблеми й у Карабаху, і у Сирії”, – пояснив російський публіцист.

На думку Піонтковського, у путіна немає іншого виходу. Він сам поставив себе у становище, коли Ердоган стримує його трьома війнами: у Нагірному Карабаху, Сирії та Лівії.

«У жалюгідному становищі буде путін», – наголосив Піонтковський.

Нагадаємо, стало відомо, що президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган 5 серпня зустрінеться з президентом РФ Володимиром Путіним, щоб обговорити війну проти України.