Країни заходу зараз вкладають багато коштів та ресурсів для того, аби надати зброю та все необхідне ЗСУ. Однак експертка Ольга Курносова вважає, що є й інший, простіший шлях закінчити війну. Для цього західним партнерам потрібно зайти з іншого боку — розганяти революції, або ж і напряму вкластися в ліквідацію кремлівського лідера Путіна.

Про це вона розповіла в ефірі одного з українських ютуб-каналів.

Однак тут є нюанс. За її словами, над західними партнерами все ще панує страх перед РФ. А сам Кремль наганяє його наприклад нещодавнім оголошенням великих навчань. Крім того, лідери ЄС та НАТО спантеличені думкою, чи не прийде на заміну Путіну хтось гірший.

Однак Курносова переконана — такий сценарій неможливий. Як і сценарій застосування ядерної зброї. Адже за її словами Путін брязкає ракетами тільки з одною метою — залякати, а насправді і сам же боїться застосування ядерки, адже після цього його ліквідація фактично буде неминучою.

Однак експертка надала і оптимістичний прогноз. Вона вважає, що захід поступово відсуває червоні лінії, адже бачить, які звірства Путін собі дозволяє в Україні. Відповідно, партнери усвідомлюють, що відповідь на злочини повинна бути радикальнішою. Зрештою, справа може дійти і до ліквідації глави Кремля.

Найімовірніше, це не припинить війну в один день, але значно послабить Росію і дасть можливість Українській стороні зайняти більш вигідні позиції для того щоб нарешті здолати кривавого ворога.