Депутата Шабовської сільської громади в Одеській області знайдено мертвим у його власному будинку, за попередньою інформацією, він покінчив життя самогубством. Про це повідомили в інформаційній службі Одеської обласної прокуратури.

Прокурори підтвердили смерть депутата Шабовської сільської громади Василя Тимофєєва.

Також правоохоронці повідомили, що відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 КК України з поміткою «самогубство».

Водночас у соцмережах з’явилася інформація про те, що самогубство у власному будинку вчинив депутат Шабської сільради Василь Тимофєєв — фракція «Довіряй ділам». Окремі журналісти з посиланням на поліцейські джерела повідомляють, що це був стартовий пістолет, нелегально перероблений в бойовий. 

51-річний Тимофеєв залишив передсмертну записку. В ній він вказував, що йде з життя добровільно та просив нікого не винити в своїй смерті.

Згідно з відкритих джерел, Василя Тимофєєва було обрано депутатом Шабовської сільської ради у 2020 році від політичної партії «Довіряй справам», головою якої є мер Одеси Геннадій Труханов.

Тим часом місцеві ЗМІ з посиланням на слова місцевих жителів пишуть, що упродовж певного часу у чоловіка нібито «були проблеми з алкоголем».

Наразі обставини трагедії з’ясовують правоохоронці.

Нагадаємо, це вже не перший випадок самогубства серед політичних представників. Цього літа в Києві у своєму кабінеті застрелився полковник СБУ, який залишив передсмертну записку керівництву спецслужби.