У зв’язку з провалом масової вакцинації від коронавірусу в Україні потрібно звільнити з посад прем’єр-міністра Дениса Шмигаля і главу МОЗ Максима Степанова.

Про це в прямому ефірі телеканалу «Україна 24» заявив український журналіст Дмитро Гордон.

«Я вважаю, що уряд втратив час. Я знаю двох винних – прем’єр-міністр Шмигаль і міністр охорони здоров’я Степанов. Вони безумовно винні в зриві вакцинації населення. Я вважаю, що ступінь їх провини настільки висока, що їх потрібно знімати і звільняти обох», – заявив журналіст.

Як приклад Гордон згадав вакцинацію в інших країнах – «Ізраїль вакцинувався майже весь, в Великобританії померло найменша кількість людей вчора».

«Я не можу зрозуміти, чому Україна не в цьому ряду? .. Чому міністр охорони здоров’я досі не називає цифру, скільки витрачено грошей платників податків на вакцину, яку він припер з Індії? Хто він взагалі такий, він що, не розуміє, що це наші гроші? У нього це важлива державна таємниця. Нічого собі! А у мене тут же питання: може, відкати там? Я просто киплю від обурення! Він що, за ідіотів нас вважає? Чому всі мовчать, вони що, в долі? », – сказав він.

Раніше, про те, що відставка прем’єр-міністра Дениса Шмигаля і міністра охорони здоров’я України Максима Степанова поки не планується розповів спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков.

“Наскільки я пам’ятаю, поки представлень від прем’єр-міністра [щодо відставок в уряді] не було. Кожен конкретний випадок розглядається в стінах парламенту”, – зазначив він.

За словами Разумкова, зараз ніхто не обговорює відставку прем’єр-міністра країни Дениса Шмигаля і міністра охорони здоров’я. Критичної маси депутатів, яка б сьогодні в парламенті могла ініціювати відставку Шмигаля, спікер Ради не бачить.

Говорячи про ймовірність відставки Степанова, він нагадав, що ситуацію навколо вакцинації депутати оцінюють по-різному.

“Тому є фракції, які вже ініціювали цей процес, до того ж ініціювали його давно. Я не думаю, що в найближчому майбутньому це питання буде розглянуто”, – заявив спікер Ради.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.