Лікар Саакашвілі повідомив, що стан експрезидента Грузії ось-ось стане критичним.

Лікар Михайла Саакашвілі Ніколоз Кіпшидзе закликав негайно зібратися консиліум лікарів, призначений урядом. За його словами, стан третього президента Грузії зовсім скоро стане критичним. Про це повідомляє sova.news.

Кіпшидзе зазначив, що вже в найближчі кілька годин стан Саакашвілі може сильно погіршитися.

“Його стан стане більш критичним, може бути, через кілька годин, може, через годину, це не займе і дня… я не хочу зараз розповідати, що з ним станеться, як він впаде…”, – сказав він.

Кіпшидзе також уточнив, що Саакашвілі відмовився від прийому життєво важливих препаратів для його життя.

“Він отримував ліки, що підтримувало в ньому життя, після вчорашнього він відмовився від них”, – сказав лікар.

У правлячій «Грузинській мрії» стверджують, що голодування Саакашвілі – це «фейк». Напередодні голова Мін’юсту Раті Брегадзе заявив, що стан експрезидента задовільний і всі його життєві параметри в нормі, передає Радіо Свобода.

Коментуючи це, Саакашвілі звинуватив владу у спекуляціях та оголосив про посилення свого протесту. Він відмовився від усіх харчових добавок, рекомендованих лікарями.

Після затримання правоохоронними органами 1 жовтня у Тбілісі Саакашвілі оголосив голодування, яке продовжує, на знак протесту, оскільки вважає себе політичним ув’язненим. Зараз Саакашвілі перебуває у в’язниці в місті Руставі.

Нагадуємо, що у Грузії Саакашвілі фігурує в кількох кримінальних справах. Представники грузинської влади неодноразово заявляли, що затримають його одразу, щойно він перейде кордон. Своє затримання Саакашвілі вважає незаконним, а звинувачення на його адресу сфальшованими.