Країна-агресор Росія обрала для себе шлях нібито “захисту” чужих громадян, які розмовляють російською мовою. Відтак, Україна не мусить забувати про те, у що для неї може вилитися така російськомовність.

Про це в інтерв’ю НВ попередив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов. Він наголосив, що стратегія окупантів вибудувана не на захисті свого народу, а саме на мовному питанні.

“Це їх завдання, це їх місія, вони собі так вигадали, вони живуть у своєму світі, вигаданому, і вони вважають, що має бути тільки російська “імперія”. Це у них такі імперські забаганки, які вони ніколи не припиняють і, на превеликий жаль, вони дуже дорого обходяться як для України, так і для Грузії, Молдови та всіх країн, які в оточенні Російської Федерації”, – зазначив Данілов.

Секретар РНБО обурився через те, що Росія, замість того, щоб займатися своїми внутрішніми справами, “постійно пхаює свого носа в інші країни”. Політик підкреслив, що агресор провокує там роздмухування тих речей, які не повинні абсолютно бентежити сусідів за звичайних умов.

“Є дуже небезпечна ситуація, пов’язана саме з мовою. Я вже неодноразово говорив, що Росія обрала таку доктрину, що вона вже захищає не росіян, вона захищає російськомовних. Це дуже небезпечна ситуація для будь-якої країни. І ми кажемо, що якщо Україна починає розмовляти російською мовою, то чекайте, що Путін буде “захищати” тих громадян, причому не запитуючи у них, чи потребують вони того захисту, чи ні”, – резюмував Данілов.

Відзначимо, що секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов може стати кандидатом в президенти України.

Про це в ефірі телеканалу НАШ заявив журналіст Дмитро Гордон.

Журналіст зазначив, що він вітає введення другої державної мови в Україні англійської, про що раніше заявляв Данілов.

“Більшість рішень РНБО вітаю, не все мені подобається, скажу. Фігура Данілова стає все більш вагома в державному плані. В мене є відчуття, що Олексій Данілов буде кандидатом в президенти”, – сказав журналіст.

Також він зазначив, що дії Данілова на посаді секретаря РНБО кажуть про те, що він може бути і керівником Офісу президента найближчим часом, відзначимо, що зараз цю посаду обіймає Андрій Єрмак.

Варто також відзначити і тверду позицію Данілова з привожу збройної агресії Росії, зокрема в одному із останніх інтерв’ю він зазначив, що Рада національної безпеки і оборони України готова до будь-якого сценарію розвитку подій з Російською Федерацією.

«Мені складно сказати, як розвиватиметься ситуація з Російською Федерацією, тому що є декілька сценаріїв, він не один. Ми готові до будь-якого сценарію», – сказав він.

Як зазначив Данілов, Україна розуміє, що вона не самотня у протистоянні з агресором.

«Треба розуміти, що ми не є самотніми, у нас є партнери, і ми постійно з ними спілкуємося, тримаємо руку на пульсі. У нас є чітке розуміння, що відбувається в Європі, в Євросоюзі, хто дійсно є нашим партнером, а хто лише робить вигляд, що він наш партнер. Ті, хто заграють з Російською Федерацією, так само є», – наголосив Данілов.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.