Українські військові на Донбасі знову знищили БМП противника в результаті адекватної відповіді на провокаційні обстріли.

Переможні кадри з потужними пострілами показав офіцер ЗСУ Анатолій Штефан (Штірліц) в мережі. 

"Бойова група К-2 зі складу 54-ї Окремої механізованої бригади постійно проводить заходи щодо утилізації надлишкової російської" гуманітарки "і іхтамнетів", – прокоментував він.

За його інформацією, у відповідь вогнем були ліквідовані два окупанта.

"Вірте в воїнів! Вірте в ЗС України!" – закликав військовий.

Нагадаємо, раніше українські військові на Донбасі помстилися окупантам  за побратимів Яну Червону і Олександра Мілютіна, ліквідувавши спостережний пункт супротивника – у бойовиків один загиблий і один поранений. Згідно з даними за 11 квітня, втрати бойовиків на Донбасі склали 17 осіб.

Варто зазначити, що бойовики активізовують свої сили. До прикладу,  на окупованих територіях Донбасу підрозділи НВФ проводять військові навчання. Бойовики відпрацьовують тактику наступального бою.

Російське командування посилили тренувальні процеси для артилерії, танкових підрозділів. Піхота відпрацьовує приховане переміщення на передових позиціях. Також стало відомо про використання в процесі тренувань забороненого Мінську домовленостями зброї.

Члени НВФ проходять підготовку з оперативного розгортання артилерійських систем. Також в процесі тренувань відпрацьовуються тактики ведення швидкого бою. Бойовиків навчають методам маскування, обладнання помилкових позицій на передовій в зоні ООС.

Окрім того, в окупованому Луганську помітили десятки невідомих фур, а також військові “Урали”.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на пост на сторінці “Оператор РЛС” у Twitter.

“Луганськ в 16:10 за київським часом біля блокпоста на Розкішному у напрямку з Луганська в Лутугине на узбіччі колоною стояло 17 фур без держ. Номерів. 16:22 МСК -” район 3-го км “- три бортових відкритих військових” Уралу “з особовим складом в бік виїзду з міста “, – сказано в повідомленні.

Відзначається, що такі ж невідомі фури бачили і в інших місцях, в місті їх зараз десятки. Місцеві мешканці занепокоєні і побоюються провокацій.