Олег Ляшко після виступу глави держави у парламенті зробив нову заяву

«Пролунало останнє, я сподіваюся, послання Петра Порошенка в статусі президента до парламенту і до народу України. Церква, мова, армія – святі для кожного українця речі – для Президента Порошенка стали розмінною монетою напередодні виборів, політтехнологічною розробкою, завдяки якій він прагне переобратися і утримати владу», – обурився лідер Радикальної партії.

Народний депутат наголосив на тому, що Президент у своєму виступі навіть не згадав про найважливіші для українців речі: подолання бідності, розвиток економіки і створення нових робочих місць.

«Чого ми не почули від діючого президента? Що я запропонував би країні на місці Президента України? Бачення майбутнього, формулу успіху країни, перспективу для кожного українця, а не загальні другорядні фрази. Де план подолання бідності, відновлення економіки, захисту національних інтересів? У Президента Порошенка немає цього плану, він йде на вибори з питаннями церкви, мови і армії. Для мене і моєї команди, церква, мова і армія – це аксіома, яка не потребує доведення, а тим більше не може бути предметом політичної боротьби. Для мене і моєї команди, план – це подолання бідності, збільшення добробуту українців, відновлення економіки, повернення заробітчан додому, припинення торгівлі землею, національними інтересами і сировиною, наведення ладу в країні, припинення хаосу, відновлення сильної влади і прав людини. От що мав би  сказати Президент», – підсумував Ляшко.

Популярне: “Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

Нагадаємо, раніше Ляшко після зустрічі з Волкером зазначав:

«Сполучені Штати повинні укласти з Україною пряму військову угоду. За нашої ініціативи парламент проголосував відповідне звернення до Конгресу Сполучених Штатів ще в березні 2017 року. Відповіді, на жаль, немає. Невиконання Будапештського меморандуму провокує розповсюдження ядерної зброї. Будь-які угоди і з Іраном, і з Північною Кореєю під сумнівом. Тому ми наполягаємо та тому, щоб Сполучені Штати виконували Будапештський меморандум, який президент Сполучених Штатів колись підписав, і взяли на себе зобов’язання перед Україною. Пан Волкер висловив мені підтримку і запевнив, що мене почув», – розповів лідер РПЛ після зустрічі, яка стосувалася шляхів звільнення Донбасу та Криму.