Весною 2019 року прем'єр-міністр Володимир Гройсман покине своє крісло.

Про це повідомив політичний експерт Дмитро Корнійчук.

«Ми не побачимо Гройсмана після весни, максимум після літа 2019 року. Як тільки пройдуть президентські вибори, на яких Порошенко програє, відразу ж відбудеться зміна Кабміну і конфігурації в парламенті. Насамперед з Кабміну приберуть Гройсмана. Хоча скоріше, він першим піде у відставку », – сказав Д. Корнійчук.

Експерт зазначив, що нова програма співпраці з МВФ, бюджет на 2019 рік і курс долара – порожні цифри і речі, так як Гройсман за них не буде відповідати.

«Завдання Гройсмана – провести фінальний дерибан кредитних грошей, а потім навісити на нову владу всі зобов'язання, які він зараз бере на Україну. Весь удар за підвищення цін на газ покладеться на нову владу під парламентські вибори. Гройсман в свою чергу буде розповідати, що влада, яка прийшла після нього, підвищує українцям тарифи, а він цього не робив і боровся як міг », – резюмував Д. Корнійчук.

До слова, національний банк України очікує, що зростання ВВП України сповільниться. За прогнозами НБУ, в 2018 році ВВП України зросте на 3,4%. Після цього зростання ВВП сповільниться – до 2,5% в 2019 році і до 2,9% в 2020 році, розрахували в Нацбанку.

Окрім того, експерт громадської кампанії «Європатруль» В’ячеслав Коновалов, раніше зазначав, що заяви Гройсмана про дороги – це піар та грантоїдство.

Коновалов коментуючи заяви прем’єр-міністра Володимира Гройсмана про «управлінські рішення» у разі неякісного виконання ремонтних робіт на українських дорогах, наголосив: швидше за все, покарають лише якихось «стрілочників».

«Ситуація не зміниться, якщо Гройсман безпосередньо не почне цим займатись, кожного дня звільняючи таких чиновників. Та наразі він більше піариться на дорогах, ніж щось робить у цьому напрямку», – переконаний Коновалов.

Популярне: “Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

Мовляв, прем’єр лише проводить різноманітні міжнародні конференції, займаючись «грантоїдством».

«Він представляє стратегії, хоче збудувати п’ятдесят аеропортів, гіперлуп, якого ще й в природі немає. Уже три роки обговорюють історію із зведенням бетонних доріг, які, виявляються, будуть дешевшими і для будівництва, і для експлуатації. Та при цьому скромно замовчується, що тоді потрібно буде перебудувати усю систему зведення доріг і закупити дуже багато бетонних заводів», – розповів експерт. 

До слова, національний банк України очікує, що зростання ВВП України сповільниться. За прогнозами НБУ, в 2018 році ВВП України зросте на 3,4%. Після цього зростання ВВП сповільниться – до 2,5% в 2019 році і до 2,9% в 2020 році, розрахували в Нацбанку.