Скандально відома екс-нардеп від "Свободи", мовознавець Ірина Фаріон жорстко вилаяла виконувача обов'язкыв міністра охорони здоров'я України Уляну Супрун за намір зробити підсумковий іспит для студентів-медиків англомовним.

Зокрема Фаріон звинуватила чиновницю у порушенні Конституції України і в потуранні трудовій міграції молодих кадрів. Свій агресивний пост колишній парламентар розмістила на особистій сторінці у Facebook.

"Ото пішла-м до стоматолога зубки підкувати, аби добре ліберальну владу гризти. І почула від лікарів: міністр охорони здоров'я, ота патлата з немитою головою і нечесаним пасмами Супрун (Абрамович), збирається підсумкове оцінювання знань, що в майбутніх медиків називається КРОК (після бакалаврату, магістратури та інтернатури), складати ангельським язиком! Панове! А коли то ми змінили 10 статтю Конституції України і до державної мови – української – додали ту, що вже не в Євроунії? Так для кого ми тотих лікарів готуємо? Ага. для Америки, Гейропи, щоб там пінцети подавали. А ми тут будемо вмирати, тому що ця Супрун всю медицину зробила безцінною: ні жити, ні вмерти", — не добираючи слів написала Фаріон.

Популярне: “Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

Крім того, в коментарях вона обізвала Супрун "нечесаною бабою" і закликала відправити її в контейнері в США, щоб вона лікувала їхнього президента Дональда Трампа, а не українців.

Крім в. о. голови МОЗ в зухвалому пості екс-нардепа дісталося й прихильникам вивчення іноземних мов. Так, Фаріон звинуватила їх у тому, що вони прагнуть стати поліглотами, шкодячи при цьому рідній мові.

"Довбані англомани! Прошу не писати тут своєї маячні. Відповідаю: чужі мови треба знати, але не за рахунок своєї і не замість своєї. Хочеш працювати за кордоном зі своїм ангельським, то пиляй туди вчитися. Ми живемо для своєї країни, для своїх людей, для свого українського світу. Замахали! Блазні безрідні", — підсумувала вона свій скандальний пост.