Спеціалізована антикорупційна прокуратура зареєструвала кримінальне провадження проти керівника Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника через можливе розголошення даних досудового розслідування.

"Йдеться про вчорашню заяву підозрюваного міністра інфраструктури України Володимира Омеляна щодо завчасного повідомлення йому зазначеною посадовою особою про заплановане проведення обшуку за місцем його проживання", – йдеться у повідомленні.

За даними прокуратури, заява Омеляна не вбачається голослівною.

"Матеріали кримінального провадження, в якому йому повідомлено про підозру, містять відомості про наявність телефонних з’єднань між Омеляном В.В. та абонентом, записаним як "Артем Ситник", напередодні проведення обшуку, зокрема о 08.00 год, 11.32 год, 19.09 год та о 23.42 год 02.11.2017", – пояснили у САП.

Окрім цього у прокуратурі наголосили, що Ситник "послідовно, постійно і систематично здійснює неправомірне розголошення даних досудового розслідування, що істотно шкодить інтересам кримінального провадження".

Популярне: Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

Наразі матеріали розпочатого провадження проти директора НАБУ готують для передання генеральному прокурору Юрію Луценку для визначення органу досудового слідства. 

Варто нагадати, що 13 вересня працівники Національного антикорупційного бюро України оголосили підозру міністру інфраструктури Володимиру Омеляну. Йому інкримінують незаконне збагачення та декларування недостовірної інформації.