Володимир Зеленський відреагував на повідомлення ЗМІ, що вторгнення Росії може розпочатися вже наступного тижня. Президент заявив, що Україна зважає на застереження, але має свою розвідку.

Президент 12 лютого прибув на Херсонщину. Там на межі з окупованим Кримом відбуваються видовищні навчання МВС

Зеленський під час розмови з журналістами прокоментував тривожні повідомлення ЗМІ.

Український лідер наголосив: сьогодні в інформаційному просторі – надто багато інформації про глибоку повномасштабну війну з боку Росії.

Якщо є якась додаткова інформація щодо стовідсоткового вторгнення Росії в Україну, починаючи з 16 лютого, давайте нам цю інформацію, – зауважив Зеленський.

На переконання Зеленського, Україна як держава має розраховувати на себе та своїх військових.

“Ми повинні як держава розраховувати на себе. Насамперед. Розраховувати на своїх військових. Насамперед. Розраховувати на своїх громадян. І маємо бути готові будь-якого дня. Я вважаю, що на сьогоднішній день в інформаційному просторі занадто багато інформації про глибоку повномасштабну війну. з Російською Федерацією.Навіть кажуть є відповідні дані.Ми розуміємо, про всі ризики.Ми розуміємо ці ризики є. Ми працюємо щодня отримуємо інформацію від нашої розвідки.Ми в принципі всім вдячні за допомогу.Дякуємо іншим розвідкам інших держав.Ми працюємо і на дипломатичному рівні, спілкуємося щодня з керівництвом різних держав, різних лідерів, різного рівня.Дипломатичний шлях – це єдиний шлях до деескалації та деокупації”, – заявив він.

Зеленський розповів про щоденну роботу на дипломатичному рівні. Українська сторона переконана: дипломатія – це єдиний шлях до деескалації та деокупації.

Зеленський наголосив, що повномасштабної війни в Україні на сьогодні немає.