В Офісі Президента закликали російських окупантів зняти форму та забути про Україну. Тому що загарбники ніде не будуть почуватися в безпеці. Відповідну заяву Радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк опублікував на своїй сторінці в Твіттер.

За словами радника, “епідемію технічних аварій” на військових аеродромах у Криму та білорусі окупантам варто розглядати як застереження згори. Він наголосив, що загарбників карма знайде всюди.

Епідемію технічних аварій на військових аеродромах у Криму та білорусі ru-військовим варто розглядати як застереження згори: забудьте про Україну, зніміть форму та йдіть,– заявив Подоляк.

Він зазначив, ані в окупованому Криму, ані в окупованій білорусі росіяни не зможуть бути у безпеці.

“Карма знайде всюди”, – підкреслив Подоляк.

Михайло Подоляк заявив, що Україна не причетна до вибухів в тимчасово окупованому Криму. Мовиться про “бавовну” на авіабазі росіян.

Ми тут до чого? Це, мабуть, компенсаторні механізми неефективного управління всередині збройних сил росії,– сказав Подоляк.

На думку Михайла Подоляка, війна закінчиться за часів Зеленського, а от Путіна на той момент уже не буде. 

“Нам неважливо, хто буде з того боку. У них вся політична еліта перебуває в трохи неадекватному пропагандистському стані, і немає різниці, хто з них буде наступником. Але я думаю, щойно Росія отримає низку суттєвих тактичних поразок на полі бою, у них почнуться певні конфліктні внутрішньоелітні процеси, які зможуть призвести до іншої конфігурації влади як такої з іншими лідерами – швидше за все, тимчасовими – на чолі Російської Федерації”, – сказав радник Офісу .