Росіяни втрачають контроль над лівобережжям, а разом із тим вже починають бити на сполох через плани ЗСУ на захід в напрямку Перекопського перешийку. Там починається підготовка.

Таку думку висловив полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан.

«Нещодавні заяви Сальдо про повторне захоплення Херсона є дезінформацією, спрямованою на вплив на рішення українського військового керівництва. Росіяни, мабуть, упустили з уваги факт, що ведуть військові дії на території України, де діє значна кількість українських партизанів» – ділиться експерт.

Світан зазначає, що окупанти ведуть розгортання 104-го гвардійського десантно-штурмового полку біля входу до Криму, вздовж Перекопського перешийка та озера Сиваш.

Також експерт поділився, що зимові умови змусять обидві сторони збільшити використання наземних атак піхоти, оскільки можливості повітряної розвідки та артилерійської корекції будуть обмежені.

Зокрема, сили оборони продовжують здійснювати штурмові операції на південь від Бахмута, у своїй завдають значних втрат ворожим військам, і зміцнюють свої позиції досягнутих рубежах. ЗСУ також просуваються на Мелітопольському напрямі.

Також нагадаємо, що окупанти жаліються на вразливість російських наземних ліній зв’язку на лівому березі Херсонської області на тлі постійних скарг на слабкі можливості РФ на цих позиціях.