Співробітники Державного бюро розслідувань в п’ятницю, 10 квітня, прийшли з обшуком до колишньої народної депутатки Тетяни Чорновол у справі про підпал у 2014 році офісу Партії регіонів.

Про це вона сама повідомила у Facebook. “Приїхав до мене спецназ ДБР у справі Майдану. Антимайдан у дії”, – написала Чорновол у соцмережі.

Обшук провели в будинку журналістки в селі Гора Бориспільського району Київської області.

Чорновол показала надану їй постанову про обшук. В документі йдеться про події лютого 2014 року, коли після початку розстрілу майданівців в Маріїнському парку, Чорновол ініціювала захоплення офісу Партії регіонів на вулиці Липській.

Слідство підозрює журналістку у “вбивстві за змовою особливо небезпечним для життя людей способом”.

Раніше вдалося дізнатися, що мова йде підпал офісу Партії регіонів, в результаті якого загинула одна людина. За нашою інформацією, загиблий чоловік грабував сейф і задихнувся під час пожежі.


Нагадаємо, ДБР почало досудове розслідування за фактом можливого порушення Чорновол громадського порядку – вона пролізла на територію бюро через паркан з колючим дротом. Після цього вона зайшла до актової зали, де проходив брифінг першого заступника директора ДБР і колишнього адвоката Віктора Януковича Олександра Бабікова, і під час його виступу спробувала кинути в нього мобільний телефон.