Президент Росії Володимир Путін програє в боротьбі з цивілізованим світом, заявив журналіст Дмитро Гордон в програмі “Україна з Тиграном Мартиросяном” на телеканалі “Україна 24”.

“У мене є думка, що тисячу разів ще під впливом міжнародних обставин все зміниться. Кармічна історія є. Я завжди це відчуваю. Коли були Ющенко і Янукович, я сперечався, що Ющенко стане президентом, кармічно Янукович не міг ним стати. Є кармічні речі”, — сказав він.

За словами Гордона, зло в результаті програє добру.

“Путін — це абсолютне зло. І нічого не буде, як би вони не пнулися, як би вони не завалювали Європу і весь світ своєю агентурою, як би вони не пхали всім в горлянки гроші газпромівські — не вийде нічого, не вийде у них, кармічно не вийде. Тому що зло, хоча і виграє на якихось ділянках, але воно завжди програє добру в глобальному масштабі, неминуче”, — сказав він.

До слова, раніше Дмитро Гордон в ефірі програми “Час Голованова” на телеканалі “Україна 24” заявив, що Росія не піде у відкритий наступ проти України, оскільки українці в такому випадку дадуть гідну відсіч і стрілятимуть у відповідь із сучасної зброї.

“Мені не віриться, що Росія піде в наступ. По-перше, вони там не цілковито відбиті, не зовсім божевільні. Вони розуміють, що якщо почнуться військові дії – Україна вже не та, українці не будуть дивитися, як їх вбивають, українці вбиватимуть у відповідь, і вчинятимуть вірно, тому що ворог прийде на нашу територію. Україна вже має армію – це ще не суперпотужна армія, але потужна. Україна має і секретну зброю, яку застосує обов’язково”, – заявив журналіст.

На його думку, “українські військові вже не будуть соромитися стріляти в загарбників, як соромилися в 2014 році”.

“Мені багато хлопців говорили, зокрема командувачі АТО, що як змусити людину стріляти в “російських братів”… Сьогодні це питання не стоїть, за 7 років всі все зрозуміли, ні в кого жодних ілюзій немає. Якщо в Росії недостатньо розуміють, як все відбуватиметься, то я скажу: наші стрілятимуть у відповідь та ще й з сучасної зброї. І якщо в Росію підуть труни загарбників, агресорів – Путін має відповісти перед матерями російських солдат, чому вони опинилися на українській території. Він тричі повинен подумати над тим, щоб не втратити рейтинг. В нього непроста ситуація – Навальний у в’язниці, багато молодих людей, незадоволених путінським режимом. Умудритися зіпсувати відносини з усім світом, бути не технологічною країною та ще брязкати зброєю на кордоні з Україною. Думаю, Росія не потягне такого навантаження”, – підкреслив журналіст.

За словами Гордона, в нього немає відчуття, що Росія нападе.

“Але в мене є відчуття, що Росія торгується із Заходом. Ось уже Байден, який вчора назвав його вбивцею, сьогодні запрошує на зустріч. Путін вже виторгував зустріч з Байденом. І так далі”, – додав він.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.