Підприємцям у “червоних” зонах карантину виплатять по 8 тис. грн, а також додаткові кошти нададуть органи місцевої влади.

Про це в ході засідання уряду заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, в Кабміні розуміють, що посилені карантинні заходи обмежують діяльність деяких сфер і підприємств.

“Тому будуть впроваджені грошові виплати і підтримка за аналогією з тією, яку люди отримували взимку. Зокрема, розроблено комплекс заходів щодо підтримки людей і бізнесу, які будуть реалізовані у співпраці з органами місцевого самоврядування. Держава готова виплатити відповідним ФОПам і працівникам підприємств, які постраждають унаслідок впровадження карантинних обмежень у “червоних” зонах, по 8 тис. грн”, – зазначив прем’єр.

Крім цього, Шмигаль додав, що Кабмін буде очікувати підтримки місцевих органів самоврядування для цих людей додатково до тих коштів, які надасть держава.

Окрім того, Володимир Зеленський вніс у Верховну раду законопроект про допомоги бізнесу під час локдауну. Тексту законопроекта поки немає.

Відповідна інформація з’явилася на сайті парламенту.

Цей законопроект визначений як невідкладний. Документ переданий на розгляд керівництва Верховної ради.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.