Народний депутат Микола Тищенко обраний головою Закарпатської обласної організації партії «Слуга Народу».

Як повідомляє прес-служба партії “Слуга народу”, таке рішення було ухвалено на зборах (конференції) Закарпатської обласної організації.

На цій посаді Тищенко замінив народного депутата Ігоря Кривошеєва.

«Микола Тищенко написав відповідну заяву та склав повноваження очільника Київської міської організації партії «Слуга Народу». Тимчасовою очільницею організації призначили народну депутатку від «Слуги Народу» Лесю Забуранну»,- зазначається у повідомлені.

Нагадаємо, що на XI з’їзді партії «Слуга Народу» 13 березня було затверджено новий Статут партії та створено нові керівні органи: Політичну раду та Національну раду громад. До складу Нацради автоматично входять голови усіх обласних організацій партії, а також Київської і Криворізької міських організацій та Кримської республіканської організації.

Раніше, колишній голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль заявляв, що Миколу Тищенко хочуть відправити у найзахідніший регіон України, як досвідченого бізнесмена.

За його словами, власника скандально відомого київського ресторану та голову столичного обласного осередку партії “Слуга народу” Миколу Тищенка відрядили на Закарпаття, аби взяти регіон під контроль.

“Навколо – чотири країни Європейського союзу, державний кордон, величезні потоки сигарет, бурштину та інших товарів. Тищенко повинен взяти регіон під контроль для того, щоб сісти на ці потоки”, – вважає Москаль.

Він зазначив, що Тищенко є бізнесменом, а не політиком.

“Сателіти “Слуги народу” на місцях не можуть поділити інтереси та потоки контрабанди, саме тому його, як бізнесмена, відправляють туди”, – пояснив ексголова Закарпатської ОДА.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.