Президент США Джо Байден покаже російському лідерові Володимиру Путіну “де раки зимують”.

Таку думку висловив в ефірі програми “Час Голованова” на телеканалі “Україна 24” відомий журналіст Дмитро Гордон, коментуючи слова Байдена, який назвав Путіна вбивцею, і відповідь президента РФ.

“Анекдот, як чукча сидить на дереві й пиляє гілку. Йде людина і каже: що ти робиш? Зараз допилиш і впадеш разом з гілкою. Він пиляє далі й, зрештою, падає. Та людина вже проходить далі, а чукча каже слідом: у, чаклун проклятий! В мене виникло відчуття, що коли Путін двічі побажав здоров’я Байдену, і наступного дня Байден двічі спіткнувся, а на третій раз впав на трапі літака, що Путін таки “чаклун проклятий”. Інакше, ніж цим його побажанням, спотикання і падіння Байдена не назвеш”, – сказав Гордон.

При цьому журналіст вважає, що “момент, коли Путін всіх міг мати за лохів, скінчився”.

“І я думаю, що адміністрація Байдена покаже, “де раки зимують”. І станеться все це на наших очах, ми це побачимо дуже швидко”, – заявив він.

До слова, скандал між президентом США Джо Байденом і президентом Росії Володимиром Путіним свідчить про те, що у світі почалася друга холодна війна.

Таку думку висловив в ефірі програми “Час Голованова” на телеканалі “Україна 24” ексрозвідник КДБ СРСР, однокурсник Путіна Юрій Швець.

“Я ставлюся до цього серйозніше, ніж до обміну репліками (між Путіним і Байденом – ред.). Я бачу ситуацію як холодну війну-2. У березні 1946 року Черчилль виголосив Фултонську промову, після якої радянські історики почали відлік холодної війни-1. Так ось, я ці слова розцінюю як декларацію адміністрації Байдена холодної війни-2 путінській Росії. Це відкритий виклик, який свідчить про те, що більше з ними панькатися ніхто не буде, і здійснювати ту помилку, яку здійснювали попередні адміністрації, і в Європі теж, типу “давайте сядемо з ним за стіл, він буде нормальним хлопцем”, як у “Собачому серці” – посадили персонажа за стіл у надії, що він стане нормальною людиною, а він і ноги на стіл. Ну ось, нарешті, вистраждали розуміння, що такого не вийде”, – сказав Швець.

Ексрозвідник зазначив, що в ситуації, що склалася, “не бачить шансів” у Путіна.

“Перш за все Путін шокований, я побачив на його обличчі сліди страху. Пахана опустили на весь світ. Кажуть, що на старості років люди в дитинство впадають. Пристойні державні діячі на Заході цитують Гегеля, Черчилля, Феєрбаха, а тут “ось, я пам’ятаю, в підворітті сиділи ми з пацанами”. Ось це і є путінська Росія. Пам’ятаєте ще одну дитячу приказку, “якщо будеш битися, я буду кусатися”? Путінська Росія буде кусатися”, – заявив він.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.