Андрій Богдан – голова Офісу президента України Володимира Зеленського, колишній юрист Коломойського, відомий своїм нетривіальним поведінкою на просторах Facebook суботнього ранку вирішив також небанально сповістити користувачів соціальної мережі про те, що він відчуває “скукатіщу”.


Слово “скукатіща”, написане чорним шрифтом на пастельному рожево-блакитному тлі зі спіраллю він розмістив у себе в стрічці на сторінці в Facebook. Ніяких приписок він більше не робив.

Користувачі відреагували на це послання з гумором, розгорнувши в коментарях масу пропозицій про те, чим би глава Офісу президента міг зайнятися для того, щоб розвіяти себе.

Так, народний депутат України Максим Бужанський запропонував посадити Петра Порошенка, щоб зайняти себе чимось: “Петра Олексійовича садити треба, ось де вічне свято”, – з усміхненої дужкою написав депутат.

Нагадаємо, глава Офісу президента Андрій Богдан під час брифінгу Володимира Зеленського після саміту в “нормандському форматі” в Парижі почав співати, заважаючи президенту відповідати на запитання журналіста.