Президент Франції Еммануель Макрон був змушений покинути паризький театр, куди намагалися прорватися протестувальники проти пенсійної реформи.

Так, Макрона разом з дружиною Бріжит евакуювали з театру Буф-дю-Нор в Парижі. Протестувальники спробували зайти всередину театру, проте сили правопорядку відтіснили їх, пише BFMTV.

Через деякий час правоохоронці утворили коридор, дозволяючи автомобілю, в якому, ймовірно, перебували президент Франції і його дружина від’їхати від будинку театру.Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський звернувся до свого французького колеги Еммануеля Макрона з проханням продовжити пошукові роботи членів екіпажу “Bourbon Rhode”.

Про це сказав міністр закордонних справ України Вадим Пристайко на спільній прес-конференції з міністром закордонних справ Латвії Едгарсом Рінкевичсом.

“На жаль, вдалося врятувати дуже мало. Ми знаємо про підтвердженої загибелі деяких з них , – сказав міністр.

Нагадаємо, 27 вересня Bourbon Rhode, який йшов під прапором Люксембургу потрапив в циклон в районі Кабо-Верде. У відсіки буксира в великій кількості почала надходити вода і екіпаж подав сигнал про допомогу.