Кримські пабліки розміщують відео, на яких видно, що Керченський міст оточений густим димом. Цей відеоролик з’явився на тлі повітряної тривоги, що вже декілька годин лунає на півострові. Окупанти повідомляли, що ракети масово направляються до тимчасово окупованого півострова і, судячи з їхніх заяв, вони намагаються створити димову завісу, щоб захистити цей цінний міст.

Близько 9:50 на Кримському півострові оголосили повітряну тривогу у зв’язку з загрозою ударів ракет. Пропагандистські пабліки пишуть про активність української авіації, яка є носієм Storm Shadow/SCALP.

Росіяни також вже стандартно перекрили Керченський міст. Окупанти публікують відео диму, що валить з незаконної забудови. Невідомо точно, що сталося, однак пропагандисти повідомляють дві версії: димова завіса або «навчання» під час тривоги. Повідомляється, що нібито димову завісу застосували й у Севастопольській бухті.

Очевидці пишуть, що чули роботу ППО. Кримські пабліки заявляють, нібито запущені ракети нібито не долетіли до півострова. Однак пізніше гауляйтер Севастополя написав, що російські військові ведуть вогонь по багатьом ракетами у різних регіонах півострова. Він радив місцевим перейти до укриття.

Наразі стало відомо, що під час ракетної атаки 1 листопада частина ракет на окупованій частині Херсонщини, ймовірно, досягла цілей. За попередніми даними, було вражено дві бази відпочинку на Арабатській стрілці, де розмістилися окупанти.

З Генічеська у напрямку місць ймовірних прильотів помчали швидкі та пожежні машини.