Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль і голова Верховної Ради Дмитро Разумков привітали українських медиків з їх професійним святом. Про це Шмигаль написав у Telegram.

«День медичного працівника можуть назвати своїм святом не лише дипломовані лікарі, але й багато інших людей, яким фахівці в білих халатах подарували їхній другий день народження. Зі святом вас, шановні медпрацівники», – написав він.

Він також додав, що життя – це безцінний дар, «але інколи тільки лікарі здатні подарувати нам його вдруге».

Шмигаль зазначив, що українські лікарі і є «тією справжньою елітою — сформованою, а не призначеною — на яку спирається кожне суспільство, і наше зокрема; саме еліта завжди першою йде на війну проти біди, піддаючи своє життя небезпеці».

Прем’єр-міністр підкреслив, що сьогоднішня війна відбувається не лише на Сході, а й у боротьбі з коронавірусом.

«Дякую усім медпрацівникам за те, що вони роблять наше суспільство людяним, здоровим, захищеним», – написав він.

До привітань приєднався спікер Верховної Ради Дмитро Разумков. Він у Facebook написав, що робота медичного персоналу завжди була і залишається однією з головних для держави, адже без здорової нації не буде здорової країни.

«Робота лікаря, фельдшера, медичного персоналу завжди була і залишається однією з головних для держави, адже без здорової нації не буде здорової країни. Дякую за ваш щоденний самовідданий подвиг, за цілодобову боротьбу за здоров’я та життя українців», – йдеться у привітанні.

Він також зазначив, що у цей непростий для країни та усього світу час медики сміливо виступили на боротьбу з новими викликами, «і впевнений, що вам вдасться перемогти».

«Успіхів вам у роботі, адже від неї залежить найважливіше – людське життя», – додав Разумков.