Лідер руху "Український вибір", кум президента Росії Володимира Путіна Віктор Медведчук не вважає Росію агресором по відношенню до України.

"Я не вважаю, що Росія агресор", – заявив він в ефірі російського телеканалу ТВЦ. Медведчук зізнався, що у нього в РФ багато друзів.

"Коли я говорю, що я Росію не вважаю агресором, то це не просто завчена фраза, тому що я їжджу в Москву, веду переговори і у мене тут багато друзів. Я так говорю, тому що я вважаю, що це об'єктивна істина", – додав Медведчук.

 
Він також розповів про соцдослідженнях про ставлення українців до Росії, не назвавши при цьому організації, які проводили ці дослідження.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

"У лютому 2018 років зо два соціологічних центру поставили запитання громадянам України:" Як ви ставитеся до Росії? ". Так ось, 38% ставляться до Росії" погано і дуже погано ", а 45% -" добре і дуже добре ". Два дні тому ми отримали соціологічні дослідження, які говорять, що "погано і дуже" – 32%, а "добре і дуже" – вже 47% ", – стверджує політик.

"Я серед тих 47%, які належать до Росії добре і дуже добре. Тому термін" агресор "для мене є пропагандистським штампом, але ніяк не реальністю", – заявив Медведчук.