У депутатського корпусу Верховної Ради є претензії й питання з приводу роботу міністра оборони Андрія Тарана, міністра юстиції Дениса Малюську і міністра культурийі інформаційної політики Олександра Ткаченка.

Про це народний депутат Олександр Качура (фракція “Слуга народу”) заявив в ефірі одного з телеканалів, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на “Інтерфакс-Україна”.

“Однозначно, у вересні будуть кадрові зміни (в уряді. – Ред.) … Є претензії у депутатського корпусу і є розмови про те, що потрібно ці міністерства посилити іншими міністрами. Є розмови з приводу Міністерства оборони, Міністерства юстиції. Є питання по Міністерству культури: знаю, що колеги зареєстрували проект постанови про звільнення (міністра культури і інформаційної політики Олександра Ткаченка. – Ред.), там насправді неоднозначна ситуація “, – сказав Качура.

Він також звернув увагу на відсутність комунікації глави Мін’юсту з парламентом.

“По Міністерству юстиції претензії, мені здається, є у колег, тому що найбільша помилка – це відсутність комунікації з парламентом, оскільки ми тільки через Фейсбук можемо спостерігати, як міністр юстиції то на траві лежить, то на столі, і так далі … Є зараз претензії до результатів роботи (міністра юстиції Дениса малюська. – Ред.), тому що господарство Мін’юсту дуже велике, і це не тільки в’язниці та камери попереднього ув’язнення, в яких проходить ремонт, а це набагато більше, і потрібно, щоб там відбувалися системні зміни “, – уточнив парламентарій.

Качура також підтвердив, що в кулуарах парламенту обговорюється питання заміни генерального прокурора Ірини Венедиктової.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.