Facebook Порошенко і "чорну" кампанію проти Зеленського веде одне агентство, – повідомляє видання theBabel.

Наповненням і просуванням політичних паблік в соцмережі Facebook з "чорним" піаром проти кандидата в президенти Володимира Зеленського займається столичне агентство Postmen, яке при цьому веде сторінки, пов'язані з чинним президентом Петром Порошенком, повідомляє theBabel.

"Postmen –  цифрове агентство, яке з 2013 року займається інтернет-рекламою, відеопродакшеном і розробкою онлайн-стратегій. Серед його клієнтів –  великі приватні компанії та МЗС України… В Postmen від офіційних коментарів відмовилися, уточнивши, що, можливо, дадуть відповідь після 21 квітня … Однак, з відкритих джерел відомо, що раніше Postmen вже співпрацював з соратниками Порошенко ", – пише видання.

Відзначається, що в цілому йдеться про просування агентством 8 сторінок, які Facebook частіше за інших пропонував в активний період передвиборної кампанії. А саме: офіційний акаунт Порошенка, 2 пропрезидентських паблік ( "Успішна Україна", "Порошенко2019") і 5 сторінок з "чорним" піаром проти його головних суперників на виборах: Юлії Тимошенко, Анатолія Гриценка та Володимира Зеленського ("Цинічний Бандера", " Міністерство бариг "," Зрада\перемога "," Жовта стрічка"," Бойкот партії регіонів ").

"Після перемоги Зеленського в першому турі "чорні "пабліки працювали виключно проти нього. В аматорських і професійно знятих відео кандидата називали наркоманом і зрадником України", – йдеться в публікації.

Також повідомляється, що на просування "чорної" кампанії проти Зеленського в 5 групах пішло не менше 2 млн гривень, реальна ж вартість може бути приблизно в п'ять разів більше.