Нардеп від «Слуг народу» Юрій Корявченков, відомий як «Юзік» з «Кварталу 95», будує будинок. Двоповерховий маєток розміщений у селі Проців.

Про це повідомляють журналісти «Викриття».

Село розміщене у Бориспільському районі. За інформацією журналістів, на сайті нерухомості будинок такої площі там коштує 400 тисяч доларів.

За документами земля належить дружині Тетяні. Об’єкт значиться як «садовий будинок», хоча на локації журналісти побачили солідний котедж в оточенні високих сосен.

Де живе Юзік

Згідно з декларацією нардепа, йому належить квартира площею 103, 4 квадратних метра.

У власності дружини – 3 земельні ділянки. Одна з них – у селі Проців. Вона має площу 1821 метр квадратний. Будинок на цій території підписаний як садовий (дачний) будинок та вказана площа – 260 метрів квадратних.

До речі, журналісти показали, що маєток справді оточений соснами та лісом. Окрім цього, до маєтку Корявченкова веде відремонтована дорога з яскравою розміткою і пофарбованими бордюрами.

Про будівництво раніше повідомляло й видання «Країна»:

«Видно, що потрудилися над нею зовсім недавно. Підтвердження тому – табличка з написом «Велике будівництво» (це програма президента по реконструкції доріг в країні)», – повідомляє видання. – На місці виявилося, що двір ще вимагає озеленення. А ось замість садового будиночка нардеп Корявченков зводить грунтовний особняк серед соснової лісопосадки».

А нещодавно політолог Віктор Бобиренко висловив думку, що команда президента Володимира Зеленського реагує на порушення закону тільки опонентів, «своїх» у глави держави помічають рідко. Нардеп, колишній «слуга народу» Олександр Юрченко, який оскандалився після ДТП підозрою на наркотичний стан, – підтверджує це правило.

«Своїм» у команді президента багато пробачають. Це не поодинокі випадки. Це правило. Тут Зеленський нагадує Януковича, в якого все вирішувала «сім’я», – говорить Бобиренко.

Також він наголосив:

«Оточення Зеленського діє за принципом «Друзям – усе, ворогам – закон». Для опонентів навіть діє беззаконня. У «слуг» був Олександр Юрченко, депутат Роман Іванісов, якого засудили за зґвалтування, він вийшов із фракції. Є «Юзік» – Юрій Корявченков, який замішаний у корупційних скандалах. Своїм порушникам закону все сходить із рук. І політичні заяви, як у Давида Арахамії про Комуністичну партію Китаю, «корабельні сосни». І те, що Микола Тищенко приїжджав на Івано-Франківщину й намагався «строїть» голосування».