Телеканал «Перший Незалежний» зумів пропрацювати всього годину з тієї причини, що його створили журналісти, які раніше працювали на закритих «каналах Медведчука».

Про це міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко розповів в ефірі програми «Право на владу».

«Ці журналісти, які працювали на трьох закритих каналах, навряд чи їхня робота відповідає елементарним стандартам журналістики. Так само як і навряд чи ці медіа, які діяли по темниках Кремля, можна назвати вільними медіа або медіа, які варто захищати», — пояснив міністр, зазначивши, що не вірить у створення каналу силами ста журналістів, які вклали до статутного фонду каналу по одній гривні кожен.

В свою чергу, фракція «Слуга народу» у парламенті ініціює створення тимчасової слідчої комісії, яка має розслідувати справу щодо «вагнерівців» і так звані плівки Суркова-Медведчука.

Про це після з’їзду партії «Слуга народу» повідомили голова партії Олександр Корнієнко і голова її фракції у парламенті Давид Арахамія на запитання Радіо Свобода, чи планують депутати створювати ТСК щодо «вагнерівців».

«Ми створюємо ТСК. Вона не про «вагнерівців», але ситуація з «вагнерівцями» входить (до завдань ТСК ) і має бути розглянута у першу чергу. ТСК представлена ширша. Чому вона ширша – тому що нещодавно також були оприлюднені «плівки Суркова – Медведчука», які викликали чималий резонанс у суспільстві. Тому два перші епізоди , які мають розслідуватися на цій ТСК – це ситуація з «вагнерівцями» і ситуація з цими плівками», – сказав Давид Арахамія.

За його словами, листи щодо створення ТСК вже направлені усім парламентським фракціям.

«Станом на зараз відповіли депутатські групи «Довіра» і «За майбутнє» та фракція «ОПЗЖ». Людей, станом на зараз, не надали «Голос» і «Європейська солідарність». У понеділок це питання буде розглядатися на регламентному комітеті, і якщо буде позитивна відповідь, а я думаю, що вона буде, то ця ТСК буде винесена на голосування у Верховній Раді», – повідомив Арахамія.