Народний депутат України, голова парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський разом зі своїм сином виїхали за межі країни. 

Про це на своїй сторінці в Facebook написав агент НАБУ Євген Шевченко. За його словами, це сталося після низки гучних затримань в "Спецтехноекспорт".

"Днями детективи НАБУ заарештували колишнього і чинного директорів державної компанії" Спецтехноекспорт "Павла Барбуль і Владислава Бельбаса, які злочинним шляхом привласнили 55 млн. грн. І ось з'явилися новини, Сергій Пашинський разом з сином спішно виїхали за межі України. Зв'язок між цими подіями? Дуже простий: син Пашинського працював саме в "Спецтехноекспорт", а значить у когось сильно підгорає. Повідомляють друзі, міжвідомча база "Аркан" дійсно зафіксувала перетин кордону України", – написав він.

У свою чергу, син Пашинського, Антон, в коментарях під постом написав, що він знаходиться в Києві, а заява – "фейк". "Фейк. Я в Києві. І батько теж. Уважно вивчайте свої" бази ", – написав він.