На базі окупантів точно відпрацювала українська артилерія.

У неділю, 10 липня, артилерія Збройних Сил України ювелірно знищила базу Росгвардії в окупованому Херсоні. Міг загинути один із топ-офіцерів РФ.

Про це повідомляє міжнародне розвідувальне співтовариство InformNapalm.

“За непідтвердженими поки що даними на цій базі міг загинути (або отримати поранення) полковник Росгвардії Олександр Нечипуренко”, – йдеться в повідомленні.

У квітні цього року співтовариство докладно розповідала про діяльність Нечипуренка. Зазвичай цей полковник щодня був активним у соціальних мережах, але останній раз був у мережі в російській VK учора вночі о 01:57. Як зазначають у InformNapalm, цей факт “непрямо може вказувати на деякі проблеми у полковника”.

“Сподіваємося, що окупант уже на концерті у Кобзона, а якщо ще живий, то, ймовірно, не має часу сидіти в VK, тому що на базі Росгвардії “бавовна”, – іронічно додали в InformNapalm.

Олександр Нечипуренко – заступник начальника Управління Росгвардії Республіки Інгушетія. За даними InformNapalm, він керував окупаційними поліцейськими підрозділами РФ на півдні України у Запорізькій області. Зокрема, Нечипуренко разом із пропагандисткою Чичеріною зривав український прапор у Енергодарі.

За наявною інформацією однією із зон відповідальності та направленням роботи полковника Олександра Нечипуренка була організація блок-постів на окупованій території у Запорізькій області. Під його керівництвом процвітало насильство, мародерство, знущання з мирних українців.