У середу, 1 грудня у центрі Києва відбулась – акція протесту «Захисти Україну – зупини переворот».

Учасники акції виступали проти політики нинішньої влади. Серед головних вимог – звільнити голову Офісу президента Андрія Єрмака. Організатори – громадське об’єднання «Рух опору капітуляції», партія «Демократична сокира» – звинувачують голову Офісу президента у зриві операції із затримання російських найманців «вагнерівців».

Ситуацію прокоментував нардеп від “Слуги народу” Олександр Качура. За словами політика, “путч таки не відбувся”.

Потрібно шукати компроміс щодо підприємців, які теж виходили на акцію протесту під парламент, – заявив він у коментарі 24 каналу.

Також Качура пояснив, що “кожен має право на протест, згідно з Конституцією”. Проте зауважив, що: “це повинен бути мирний протест”.
“Ми завжди розраховуємо, що хлопці, які захищають нашу територіальну цілісність й охороняють порядок на вулицях, які є учасниками АТО, брали участь в Євромайдані, Революції Гідності – не повинні постраждати й не повинно бути ніяких радикальних дій, однозначно”, – зауважив він.

“Бачу, що зараз путч не відбувся – півтори тисячі людей прийшли на акцію”, – підсумував Качура.

З приводу пікету підприємців, то політик запевнив, що “потрібен діалог” та потрібно “робити все, щоб не відбувалось радикалізації протестів ФОПів”.

“Маленькі підприємці, які нічого не просять у держави – заробляють для себе, сплачують податки, створюють робочі місця. Треба знайти з ними компроміс. Тому що, якщо ці люди втратять можливість працювати, то вони підуть на біржу праці. Держава не може забезпечити їх роботою”, – заявив політик.

Раніше депутат заявив, що з самого ранку під стінами ВР була посилена охорона громадського порядку. Там знаходилися правоохоронці і була помічена військова техніка.

Нагадаємо, Володимир Зеленський під час пресконференції заявляв, що 1-2-го грудня може відбутися держпереворот в Україні. Пізніше Олександр Корнієнко говорив, що цього дня до столиці звозитимуть людей, яким заплатять по 1 тисячі гривень.