Під час прийому на честь річниці незалежності України Володимир Зеленський прокоментував відставку глави Офісу Президента Андрія Богдана, назвавши її “внутрішнім флешмобом”.

“Взагалі-то кожна людина не повинна триматися за своє крісло. І взагалі це був наш внутрішній флешмоб. Кожен член нашої команди, якщо він не впорається з якимось завданням – нікого не вмовлятиме, а готовий відразу піти у відставку, тому заздалегідь пише заяву про відставку, – я думаю, в цьому нічого страшного немає “, – заявив Зеленський.

Додамо, що перед цим, заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко розповів, що заяву глави ОПУ Андрія Богдана про відставку він скачав з інтернету та переслав її іншим ЗМІ.

Про це він сказав в інтерв’ю.

«У мене просто почав розриватися телефон, з’явилася заява у Facebook, на деяких сайтах. Мені почали наярювати журналісти практично всіх видань. Спочатку я брав слухавку, питаючи, що відбувається. Всі говорили щодо заяви Богдана. Я зайшов і побачив цю історію на одному з новинних сайтів. Не на Інтерфаксі, до речі, який всі звинувачували. Я звідти взяв цю заяву. Мабуть, вони дзвонили в прес-службу, але їм там не відповідали. Я просто всім скидав і скидав у відповідь цю заяву, яку я сам скачав з інтернету», — заявив Тимошенко.

Нагадаємо, ввечері 1 серпня у ЗМІ з’явилася інформація, що Андрій Богдан написав заяву про звільнення з посади голови Офісу президента за власним бажанням. У розпорядженні НВ і журналістів ще кількох ЗМІ також опинилося фото його заяви.

Наступного дня президент Володимир Зеленський підтвердив, що Богдан написав заяву на звільнення, зазначивши, що поки не підписував її. Глава держави зазначив, що аналогічні заяви написали «всі ключові члени його команди».