У Посольстві США закликали американців, які перебувають в Україні, покинути країну через повідомлення про підвищену загрозу обстрілів найближчими днями.  У посольстві США в Києві заявили, що росія планує наростити удари по цивільній інфраструктурі України найближчими днями. Мовляв, такою інформацією володіє Держдепартамент США.

Тож там просять своїх громадян покинути нашу країну, якщо це безпечно. При цьому у відомстві зауважили, що росія постійно обстрілює цивільну інфраструктуру, що становить загрозу для мирних жителів.

Держдепартамент володіє інформацією, що Росія нарощує зусилля для завдавання ударів по цивільній інфраструктурі України та урядових об’єктах найближчими днями. Російські удари по Україні становлять постійну загрозу для мирних жителів та цивільної інфраструктури. Посольство США закликає американських громадян покинути Україну зараз, використовуючи доступні приватні варіанти наземного транспорту, якщо це безпечно,
– мовиться у повідомленні.

У посольстві США також додали, що безпекова ситуація на всій території України “є вкрай нестабільною й умови можуть погіршитися без попередження”. Тож громадянам США нагадали, що вони повинні зберігати пильність.

“Ми маємо інформацію про те, що Росія посилює зусилля для нанесення ударів по цивільній інфраструктурі та державних об’єктах України найближчими днями.

Враховуючи послужний список Росії в Україні, ми стурбовані загрозою, яка зберігається і яку російські удари становлять для мирного населення та цивільної інфраструктури”, – про це повідомляє Reuters із посиланням на американського чиновника.