Дружина генерального прокурора Юрія Луценка, Ірина Луценко приголомшила мережу неймовірними цифрами про успіхи роботи ГПУ. Відповідне відео опубліковано на сторінці Центру Протидії Корупції в Facebook.


«Порошенко не прийняв заяву Луценка про відставку. Ймовірно, знаходиться під враженням феєричних заяв Ірини Луценко. Жінка III тисячоліття приголомшила всіх тим, що прокуратура розслідує півтора мільйона справ. ПІВТОРА МІЛЬЙОНа! Чому не мільярди відразу ?? »- йдеться у підписі до відео.

У мережі тут же почали обговорювати сказане. Деякі поставилися до слів дружини Луценка з неприхованою тривогою.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання


Варто нагадати, що раніше повідомлялося про те, що представник президента в парламенті і дружина генпрокурора Ірина Луценко з’явилася в Раді у розкішній обновці. У четвер, 8 листопада, Луценко привернула до себе увагу журналістів у Верховній Раді. Справа в тому, що вона прийшла в парламент в нових червоних чоботях, які складно було не помітити.


Як з’ясувалося, мова йде про взуття від бренду YSL. Вартість такої пари чобіт в Україні становить 1399 євро (44,6 тисячі гривень). На це звернула увагу журналістка Анна Стешенко, яка опублікувала фотографії чобіт в своєму Facebook.

Ну що тут можна сказати, досягнення і справді феєричні, та от як вони відображаються на простих українцях і чи довго такі зірки політики будуть боротися за наше з вами безтурботне майбутнє.