Росія проводить вибори на окупованих територіях, аби вчергове приховати свої злочини. Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін у власному Facebook. 

"Держава-окупант завтра планує здійснити черговий злочин на українській землі – провести так звані вибори на окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Кремль влаштовує чергову циркову виставу для того, щоб приховати свої злочини", – переконаний глава МЗС України.

Натомість, він наголошує, що Москва понесе відповідальність за свої дії.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

"Реакцією на такі злочинні дії авторитарного кремлівського режиму та його посіпак на окупованих територіях буде посилення міжнародних санкцій. І ми з нашими партнерами вже працюємо над цим!" – повідомив Клімкін. 

Він наголосив: Росія не хотіла миру в 2014 році, не хоче його і зараз.

Варто нагадати, що  бойовики на окупованих територіях Донецької та Луганської областей призначили на 11 листопада так звані вибори ватажків і "депутатів". На них під примусом зганяють "бюджетників", пенсіонерів, студентів. Вісім країн-членів ЄС засудили незаконні вибори в ОРДЛО та звернулися до Росії з закликом зупинити підготовку до "волевиявлення" на окупованих територіях.