Всі амбіції армії Російської Федерації зникли, адже вони несуть величезні втрати на Харківському напрямі. Про це офіційно повідомили навіть у Генштабі. А тепер зясувалось, що в РФ справи ще гірші — вони можуть втратити позиції та території навіть за межами адмінкордону. Про ситуацію там розповів журналіст Андрій Стельмах.

На Харківщині ситуація стабілізувалася. За останні кілька діб російські війська не здійснювали просувань. Їхні амбіції в напрямку Липців зупинилися поблизу Глибокого та Лук’янців, а дорога на Зелене і Нескучне для них закрита. За словами головнокомандувача Олександра Сирського, окупанти в районі Липців зазнали значних втрат і перейшли до активної оборони, регулярно проводячи мінування.

«За останні декілька діб взагалі в росіян амбіції в напрямку Липців заглохли. Зокрема, і головнокомандувач Олександр Сирський говорить про те, що в районі Липців якраз окупанти понесли істотні втрати», — зазначив журналіст.

Також Андрій Сткльмах наголосив, що росіяни намагаються завдати вогневих уражень, але про будь-яке просування мова вже не йде. Дороги, які ведуть до Харкова та інших населених пунктів, залишаються під контролем українських сил.

Більше того, в районі Вовчанська, де зараз найтяжча ситуація, активно працюють бійці РДК. Вони пліч-о-пліч із ЗСУ завдають втрат ворогу та не пропускають ворога вперед. І водночас переслідують іншу мету — після жесту доброї волі з Харківщини, знову пройти через кордон з РФ аби знести режим Путіна.