Мер міста Конотопа, розташованого в Сумській області, зазначив, що в російських соціальних мережах часто згадуються приклади диму у місті та тривалості його горіння.

За словами міської влади, можливо, що в місті перебувають зазначені особи, які можуть надавати координати для обстрілів російською армією. Мер Артем Семеніхін вважає, що ці особи можуть мати зв’язок із корегуванням ворожих ударів по Конотопу. Він наголошує, що для розвідки цієї ситуації використовують аналіз російських соцмереж.

Незважаючи на це, мер переконаний, що ці завдання виконають українські спецслужби.

Крім того, мер повідомив про минулі атаки російських військ на місто за допомогою керованих авіаційних ракет. Також він зазначив про збиття кількох днів тому ракетою «Іскандером-К».

Місцевість відома пошкодженнями цивільних об’єктів, але завдяки роботі громадських гуманітарних організацій вдається вирішувати проблеми, викликані цими атаками.

Також повідомляється, що 18 березня російські ракети завдали удару по місту, що призвело до пошкодження об’єктів цивільної інфраструктури та припинення тепла та гарячого водопостачання в одному з мікрорайонів.

Крім того, 17 березня місто атакували двічі, що також призвело до пошкодження цивільних об’єктів.

Раніше було відомо, що 6 березня російські війська розпочали мінування Сумської області за допомогою кульових осколкових авіаційних бомб.

Так, ворог дистанційно замінував місцевість на території Шосткинського району, а саме біля села Марчихина Буда.

«Російська авіація під час нанесення авіаударів використовувала касетні бомби РБК-500. Одна така касета містить 565 кулькових авіабомб ШОАБ-0,5 масою по 400 грамів кожна і має велику зону ураження», — сказано в повідомленні.