"Слуга народу" розповів людям, чого не варто боятися на виборчих дільницях.

Зеленський заспокоїв українців перед виборами: ніхто не має права

У команді Володимира Зеленського прокоментували скандальні чутки, які турбують чимало українців перед виборами – мережею "гуляє" інформація про те, що чоловіків призовного віку будуть забирати до військкоматів просто з виборчих дільниць.

"Військкомати будуть ловити призовників просто на виборчих дільницях, у березні земля розколеться на три частини, знайдено острів, на якому живуть Боб Марлі та Майкл Джексон, – усе це інформація приблизно одного рівня достовірності, тобто – чистої води фейк", – заспокоїли українців.

"Однак навіть якщо біля виборчої дільниці на вас чекатиме воєнком власною персоною і попросить паспорт, ви можете спокійно його не пред'являти, оскільки паспортного контролю у нашій країні – немає", – додають у відео.

Нагадаємо,  у мережі з'явилася інформація про те, що у день президентських виборів 31 березня призовників, які ухилися від проходження військової служби, будуть "вести до воєнкоматів" просто із виборчих дільниць, скориставшися тим, що вони прийдуть на голосування.

Про це написав Олексій Мочанов у Facebook.

"Технологія реально робоча. Могла б спрацювати. На користь якого з кандидатів – хз. Але в такому вигляді це виглядає як спроба відлякати від виборчих дільниць осіб призовного віку. Сподіваюся не вийде. Зв'язувався з людьми, які курують військкомати. Посміхнулися. Мрійливо сказали "добре б уло, але ні". Йти голосувати можна сміливо. А ось це "пацани, обережно!"  звучить доволі гидко. Це про яких "пацанів" мова, Капранових? Про жопашніків? А хто ж буде "душу i тiло" ложить за нашу Свободу? Хорове вкидання. Смердючий. Смердить", – відзначає Мочанов.

Окрім того, майже відразу після інформації про блокування офіційної YouTube-сторінки кандидата в президенти України Володимира Зеленського, стало відомо про те, що акаунт вже відновлено. 

"Завжди! Команда Зеленського переможе і завжди буде перемагати! Бо ми робимо все від душі та будуємо все на засадах честі та відкритості. Ніколи не зраджуємо свої ідеали.  А якщо ти робиш тільки так — це повертається до тебе та приносить вдачу і тільки вдачу, де б ти не був і які б глобальні цілі не ставив!  Все йде від відкритості та чесності! Це наш ідеал!" – йдеться у повідомленні.

Також там зазначається, що YouTube-сторінка повністю відновлена і вже працює.