Нещодавно стало відомо, що прокуратура таки порушила кримінальну справу проти Петра Порошенка за підозрою в державній зраді. Відповідний документ опублікував у своєму Telegram-каналі нардеп від «ОПЗЖ» Ренат Кузьмін.

Прізвище Порошенко знаходиться поруч з прізвищами Медведчука і Козака, яких також підозрюють в зраді.

Про це сьогодні вдень писав блогер і журналіст Михайло Шнайдер, він взагалі переконаний, що Петру Порошенку повинні бути вручені такі ж підозри, що і Віктору Медведчуку, оскільки вони разом реалізовували “вугільну схему”.

На своїй сторінці у фейсбук він виклав пост з поясненням своєї позиції, текст поданий нижче:

“Друзі, вважаю, що наш ′′ гетьман ′′ Петро Олексійович має рівнятися на кума Путіна Віктора Медведчука виключно по закону – відповідати за державну зраду і допомогу тероризму.

Зрештою, ясно, що Медведчук не зміг реалізувати свою схему вугілля в 2014 році без затвердження Петра Олексійовича, який начебто мав від неї суцільний дохід.

Чомусь СБУ тільки натякає, сказав так, до цього міг бути причетний п ‘ ятий президент – вивчаємо це питання.
Але при цьому прямо говорять про змову Медведчука ′′ З вищим керівництвом країни тих років “.

Найвище керівництво в ті роки було одне – Петро Олексійович.
Нагадаю, жовтня за матеріалами СБУ Медведчука оголошено нову підозру – у державній зраді та збуті діяльності терористичної організації.

За даними слідства, яке озвучили голова СБУ Іван Баканов та генпрокурор Ірина Венедіктова, говоримо про дії, спрямовані на підрив енергонезалежності України.

Якщо конкретніше, то нові звинувачення пов ‘ язані зі зривом поставок вугілля в Україну з Південної Африки та збутом запасів пального з окупованих територій Донецької та Луганської областей у 2014 році.

І це вже не вперше чуємо про зв ‘ язки і спільні насолоди Медведчука і Порошенка. Весною журналісти програми ′′ Наші гроші ′′ телеканалу Bihus. Інформація презентувала так звані ′′ фільми Медведчука “, які тісно пов ‘ язані з Порошенком.
Фільм розповідає про відновлення контролю над частиною нафтопроводу ′′ Самара ′′ після націоналізації, яку раніше приписували Медведчуку.

П ‘ ятий Президент йому в цьому допоміг.

А Бігус про випадок вугілля був повідомлений тоді Же.
А тепер цю інформацію остаточно підтвердили правоохоронці.
І як не згадати історію, коли Порошенко і Медведчук вирівняли визволення рахманського ′′ кіборга ′′ з полону заради красивої картинки?

′′ Гетьман ′′ дружив і займався бізнесом з кумом Путіна, поки наші солдати встали перед агресором на фронті.
Тож всі розмови про нібито патріотизм екс-президента абсолютно не правдиві.

А насправді Петро Олексійович і Медведчук повинні обидва опинитися в суді і зрештою сісти за співучасть тероризму і державності”.