Президент РФ Путін дав наказ захопити всю Донецьку область, тому російські окупанти продовжують штурмувати ключове місто регіону — український Бахмут.

В ньому сходяться три стратегічно важливих траси. Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ повідомив військово-політичний експерт Юрій Федоров.

“З Бахмута йдуть кілька доріг: на Слов’янськ, Краматорськ та Костянтинівку. Виходячи з цього, захоплення Бахмута могло б дати росіянам можливість діяти щонайменше за трьома напрямками, а може, й більше. Якщо вони почнуть наступати за цими напрямками, значить Збройним силам України доведеться істотно наростити своє угруповання”, — сказав він. Підписуйтесь на телеграм – всі новини там, а ми продовжуємо

Федоров додав, що у Сил оборони України, у разі взяття російськими окупантами Бахмута виникне гостра потреба захищати Лиман Донецької області.

“Можна зробити висновок, що Бахмут дійсно є ключовим пунктом у сьогоднішній розстановці сил. Тому, власне, і було прийнято рішення президентом Зеленським на Ставці, що необхідно захищати Бахмут. Військове командування України, генерал Залужний і генерал Сирський, який безпосередньо відповідає за оборону Бахмута, абсолютно чітко висловили свою професійну думку. Якщо політичне керівництво виходить із цілої низки чинників — політичних, психологічних і міжнародних, — то військові виходять із суто військового аспекту. Значить, для цього є можливості”, — підсумував Юрій Федоров.