Народні депутати від “Слуги народу” поділилися на групи і зустрічаються з президентом України Володимиром Зеленським.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту “Чудова четвірка” на телеканалі ZIK під час включення заявила народна депутатка України (фракція “Слуга народу”) Олена Мошенець.

“Насправді це ні для кого не секрет, що депутати із фракції політичної партії “Слуга народу” останні декілька тижнів такими групами невеликими – ці групи формувалися за тими групами, за якими у нас поділена фракція (у нас фракція поділена на 14 груп), – відповідно, зустрічаються час від часу з президентом. Чому так довго? У зв’язку з тими подіями, які відбувалися, ці наші зустрічі трішечки розтягнені у часі. Ми, наприклад, мали зустрітися минулого тижня, але, зрозуміло, там були такі події, які не дали змогу президенту мати декілька вільних годин. Перенесли на сьогодні. А питання будуть абсолютно різні. У нас є і мажоритарники, і списочники. Кожен формує свій список питань і ці питання може задати президенту, якщо є якісь можливості обговорити чи пришвидшити, наприклад, розгляд декількох питань. Щодо нашої групи можу сказати, що у нас величезна кількість питань з приводу “Великого будівництва”, з приводу взаємодії з місцевими органами влади, з приводу місцевих виборів”, – сказала Олена Мошенець.

Крім того, раніше народна депутатка Олена Мошенець заявила, що після виборів восени місцеві ради в окремих регіонах будуть повністю перезавантажені. Про це вона повідомила в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту “Чудова четвірка”.

Народна депутатка переконана, що грошей на проведення місцевих виборів, які відбудуться восени, точно вистачить.

“Українцям точно не варто переживати, як пройдуть вибори. Головне, щоб була забезпечена безпека і законність на цих виборах, щоб ми, як і на парламентських виборах минулого року, побачили те, що немає абсолютно ніяких махінацій, маніпуляцій з боку окремих політичних сил, і результати є такими, яким є реальне волевиявлення людей”, – сказала народна депутатка.

Олена Мошенець продовжила: “Я думаю, що ми побачимо часткове, а в деяких регіонах навіть повне, перезавантаження чинних рад, тому що, все ж таки, маємо надію, що “Слуга народу”, згідно з рейтингами, за різними оцінками у різних регіонах – від 15 до 30%. Відповідно, плануємо, що сформуємо якщо не більшість, то вагому частку в обласних, місцевих радах. Відповідно, сподіваємось, що ми зможемо добудувати вертикаль влади і зможемо реалізовувати реформи ефективніше, бо будемо мати підтримку на місцях. До цього часу ми цього не мали, на жаль”.