За інформацією джерел “OBOZREVATEL” в правоохоронних органах поліція оголосить підозру голові “Укрексімбанку” Євгену Мецгеру за фактом нападу на журналіста. Плюс він уже написав заяву на звільнення.

Підозра буде по ст. 171 “Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів”. Тому йому загрожує штраф до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 грн) або арешт на строк до шести місяців, або ж обмеженням волі на строк до трьох років.

Також сьогодні від речника Київської прокуратури Надії Максимчук стало відомо про те, що у центральному офісі “Укрексімбанку” вже проводяться слідчі дії за фактом нападу на журналістів

Очікується вручення двох підозр за аналогічною статтею (ч. 1 і 3 статті 171, перешкоджання роботі журналіста). Очевидно мова йде про голову правління банку Євгена Мецгера і директора з безпеки Ігоря Тельбізова, які й фігурують в скандальному відео.

Також у прокуратурі додали, що після детального вивчення відео дії фігурантів можуть бути перекваліфіковані відповідно до інших статей.