Бізнесмен Ігор Коломойський вважає, що новій владі не потрібні олігархи. Про це він розповів в інтерв’ю виданню “Цензор”. Журналіст, Юрій Бутусов сказав Коломойському, що олігархи все-таки дуже зручні президентам і прем’єр-міністрам. Наприклад, “Ахметов миттєво подарував “швидкі допомоги” на прохання Зеленського”.

“Вони вже все проїли, просрали, витратили на бразильців і футбол. Олігархів більше немає – ми померли! Нам треба вперед дивитися. У нас великі цілі і завдання. Є нова влада, новий президент. Я впевнений, що у нього немає і не буде своїх новоявлених ахметових, коломойських, пінчуків”, – заявив він.

Журналіст зазначив, що їхнє інтерв’ю каже, що “Коломойський все-таки у нього вже є”.

“Коломойського у нього немає. Якщо Коломойський скаже завтра: “давайте грабувати”, то немає у нього Коломойського. Коломойський потрібен, якщо він може щось творити, як і Ахметов, і Пінчук, і Фірташ, і Медведчук. Хоча Медведчук і Фірташ – стрьомна історія з російськими”, – відповів бізнесмен.

“Тобто забрати все у олігархів, у вас, у Ахметова, Пінчука, Фірташа – це спрацює, це чи не зруйнує економіку?” – запитав Бутусов. На що Коломойський заявив: “Той грабіж, який у нас відбувається, тільки у нас і працює. Не будемо прив’язуватися до Ахметова – у нас з ним чудові стосунки”.