Візит Володимира Зеленського в США добігає до завершення. І цей самий візит чітко показав, що Володимир Олександрович відрізняється від своїх попередників. Про це на своїй сторінці пише український блогер Михайло Шнайдер. Далі передаємо дослівно.

Адже наш президент будує відносини не тільки на політичному рівні.

Згадайте будь-який візит з тих, які відбувалися в колишні часи.

Як це виглядало? Контакти на політичному рівні, контакти в конгресі, контакти з діаспорою і участь в заходах, як, наприклад, відкриття монумента або молитовний сніданок.

Зараз використовується принципово інший підхід – Україна налагоджує співпрацю з корпоративного, наукового, експертного, медійного середовища в США.

Для чого?

Для того, щоб було легше отримувати більше результатів на політичному рівні.

Коли Україну розуміють і підтримують в корпоративному секторі, в освіті, в експертних колах, в медіа США, то це дозволяє залучати більше ресурсів і можливостей, щоб отримувати результат для України й на політичному рівні.

Президент Зеленський зробив за ці кілька днів те, на що “Гетьман” не міг і сподіватися.

Одна з ключових домовленостей, яку отримала наша делегація, складається фактично в перезавантаженні стратегічного партнерства між нашими країнами, але на більш глибокому рівні.

Тому відбудеться перезапуск комісії стратегічного партнерства між Україною та США і буде підготовлена ​​нова хартія про стратегічне партнерство.

Це може звучати дещо розмито, але ці речі відкривають нову главу у відносинах між нашими державами.

Таких потужних політичних кроків не було з 2008 року, коли Україна наблизилася до питання про ПДЧ щодо членства в НАТО і коли була затверджена діюча на сьогодні хартія про стратегічне партнерство.

До речі, один з найбільш показових і важливих моментів візиту президента був під час його виступу в Стенфордському Університеті.

Коли Володимир Олександрович відповідав на питання фактично про демократію й автократію, використовуючи образ дракона. Президент відповів, підкресливши силу Українського громадянського товариства.

Тому хто буде намагатися стати драконом – тому українці швидко підріжуть крила.

Це дуже важливо для повноти розуміння України в Сполучених Штатах.

Адже ми головний суб’єкт свого регіону з точки зору боротьби за демократію.

І це саме те, що хотіли почути від нашого лідера в Америці.

Ну і на завершення хотілося б сказати, що Володимир Олександрович везе в Україну конкретні результати – в оборонній сфері, в бізнесі й технологіях.

Так що як ми бачимо, візит нашого президента в США вдався.

А це, однозначно не може не радувати.