Міністр зовнішніх справ України Дмитро Кулеба у своєму інтерв’ю РБК Україна повідомив, що українська дипломатія вже працює над візитом американського президента до України.

‘‘Переконаний, що за часи свого президентства Джо Байден відвідає Україну, оскільки наша держава дуже важлива для нього і є дуже важливим пріоритетом зовнішньої політики США’’, -заявив міністр.

Раніше журналіст американського видання CBSNews Ед О`Кіф написав у Twitter, що президент США Джо Байден заявив про бажання знову відвідати Україну.

“Президент Джо Байден зустрічається з президентом України Володимиром Зеленським. Байден каже, що США “твердо віддані” суверенітету України “перед лицем російської агресії”. Пізніше він додав, що сподівається в майбутньому знову відвідати Україну” – написав він.

Своєю чергою президент України Володимир Зеленський назвав «дуже позитивними» підсумки поїздки та розповів телеканалу «Настоящее время»,  що запросив в Україну президента США Джо Байдена, який приймав його в Білому домі.

“Настрій дуже позитивний. Сполучені Штати Америки є нашим стратегічним партнером, не на словах, а на ділі. США підтримують Україну на енергетичному напрямку, на напрямку майбутнього членства в НАТО. І, найголовніше, вони підтримують наш суверенітет, територіальну цілісність. Я вважаю, що у нас може бути величезна кількість економічних проривів. Але все, звичайно, залежить від деталей”, – зауважив Зеленський.

Він підтвердив, що запросив президента США Джо Байдена в Україну.

«Запросили, але [приїде] коли зможе. Він людина зайнята», – зауважив Зеленський.