Олександра Клітіна, яка потрапила в секс-скандал з отриманням посади через ліжко, прокоментувала свою відставку і сказала, що бруд на неї ллється через активну позицію політика і просування реформ. Чиновниця написала пост про це в Facebook.

“Мені абсолютно ясно, що весь цей бруд ллється на мене через мою публічну політику та активне просування реформ. Я щиро сподівалася на підтримку міністра (інфраструктури – Ред.) В такій складній для мене ситуації, навіть з людської точки зору. Хочу зауважити, на моєму брифінгу я не сказала нічого негативного і завжди висловлювала міністру підтримку і словом і роботою “- написала Клітіна.

Також чиновниця додала, що їй прикро, що всі ці конфлікти можуть привести до негативних наслідків в плані утвердження і реалізації реформ у транспортній сфері.

Нагадаємо, що на таємній зустрічі депутатів від Слуги народу і поліцейських в Кривому Розі, де Юзик з “Кварталу” вчив депутатів “вирішувати питання”, прозвучала інформація про те, що одна із заступників міністра (не уточнюється, якого) була призначена “через ліжко “. Пізніше нардеп від “Слуги народу” Антон Поляков опублікував уривок бесіди депутатів, які обговорювали Клітіну в зв’язку з цим.

Сама Клітіна говорила, що це нічим не підтверджені, брудні чутки. Пізніше в інтернеті з’явилися скріни переписки Джокера з нібито Клітіною, який “розвів” заступник міністра на пост про кохання і на розповідь про корупційні схеми.

Після цього міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що довіра до його заступника Олександри Клітіної знизилася через секс-скандал з пранкером Джокера.

Вчора, 22 листопада, Клітін дала прес-конференцію. Сказала, що ні через яке ліжко вона посада не отримувала. Багато разів повторила завчену фразу про те, що питання про листування з Джокером – “це маніпуляція”. Однак в підсумку все-таки сказала, що з кимось листувалася, але писала інше. А після завершення бесіди листування зникло з її телефону. На думку чиновниці, це була хакерська атака.

Поки вона давала брифінг, з’явилося звернення міністра Криклія, де він сказав, що наполягатиме на звільненні Клітіної.