Українська стрічка новин, ось уже який день наповнена публікаціями про Революцію Гідності. Люди пам’ятають, люди не забудуть ніколи.

Своїми думками щодо цього поділився і екс-нардеп, Володимир Парасюк, подаємо його слова в оригіналі:

Незважаючи на весь цей фаталізм і ниття, які існують в суспільстві, всеодно є відчуття перемоги Революції Гідності. І ніхто, і ніщо не зможе змінити це відчуття, бо на Майдані була перемога, перемога чітка і безкомпромісна.

Тоді це був звичайний день, який багатьох змінив. І в майбутньому він ще багато кого змінить, бо все, що треба, вже записане в історії.

Непотрібно втікати від перемог, ними потрібно надихатись і рухатись вперед.

Як би не було важко і як би зрада не полонила ваше серце, завжди будьте гордими представниками нації. Ви – вільні люди, які мають вибір. Цінуйте це, звернувся він до українців.

В свою чергу, президент України Володимир Зеленський наголошує на важливості реальних результатів розслідування злочинів щодо учасників Революції Гідності.

«Для вшанування пам’яті кожного загиблого музею недостатньо. Нам потрібні реальні результати розслідування справ Майдану», – сказав Глава держави під час заходів до Дня Гідності та Свободи у Києві.

Володимир Зеленський зазначив, що родини загиблих та все суспільство мають обов’язково отримати відповіді, а винні – покарання.

Спілкуючись з членами родин Героїв Небесної Сотні та учасниками Євромайдану на місці майбутнього Музею Революції Гідності, Президент укотре наголосив, що розслідування справ Майдану продовжиться.

«Ми просили посилити групу слідчих, об’єднати їх. Я думаю, що вони спільно працюватимуть і в прокуратурі, і в ДБР. Там буде 52 людини. Мі всі хочемо результату», – зазначив Володимир Зеленський.

Рідні загиблих попросили Главу держави посилити відповідальність за паплюження пам’яті героїв, які віддали життя за незалежність України. Також вони наголосили на важливості поліпшення соціального захисту родичів загиблих.

«Я вам обіцяю і зроблю все, про що ви сказали. Ми вдячні за ваших рідних, за близьких, які віддали свої життя», – зазначив Президент.

Також, сьогодні Президент Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою вшанували пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні.

Президентське подружжя поклало пам’ятні колоски скорботи до знаку жертвам Голодомору, що на Михайлівській площі у Києві.

Володимир та Олена Зеленські вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.