Верховна Рада голосуватиме за відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова 15 липня. Скоріш за все депутати не будуть порушувати свої традиції щодо звільнення за власним бажанням.

Про це у програмі “Що це було?” заявив голова партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко. Спершу варто проголосувати за відставку Авакова і вже потім можна запитати його про те, як він прийшов до такого рішення, а також дізнатися про плани на майбутнє.

За словами Корнієнка, коли людина подає заяву про звільнення за власним бажанням, то в неї можуть бути різні мотиви. Поки що Аваков не давав якихось суттєвих коментарів щодо цього, а лише подякував команді, з якою він працював.

Корнієнко також припустив, чи проголосує Верховна Рада за відставку міністра.

“У нас не було ще традиції, щоб того, хто йде за власним бажанням, ми не відпускали. Не будемо цю традицію порушувати”, – наголосив нардеп.

Нагадаємо, Арсен Аваков 13 липня написав заяву про відставку з посади глави МВС. Посаду міністра він обіймав понад 7 років.

Заяву про відставку Авакова розглядатимуть на черговому пленарному засіданні. Воно відбудеться 15 липня й розпочнеться о 10:00.

На заміну Авакову Володимир Зеленський запропонував кандидатуру Дениса Монастирського. Він очолює комітет Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності.

Монастирський обдумав пропозицію президента та погодився стати новим главою МВС.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.