Терміни закінчення війни в Україні залежать від масштабів постачання зброї нашими західними партнерами. За достатньої кількості військової техніки, війну можна закінчити за два тижні.

Про це розповів російський політолог та публіцист Андрій Піонтковський в етері одного з телеканалів.

Так, експерт нагадав слова головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, який чітко назвав озброєння, яке йому потрібне для перемоги у війні з РФ.

“Залужний чітко сказав, який набір озброєнь йому потрібен, щоб війна закінчилася, грубо кажучи, за два тижні. Він сказав, що йому потрібно для звільнення Мелітополя, а взяття цього міста розрізає російське угруповання на півдні та обрушує фронт. У нашому випадку передбачати тривалість війни дуже просто – це визначається масштабом американської військової допомоги. І це вирішує одна літня і не дуже рішуча людина, яка сидить у овальному кабінеті Білого дому”, – сказав Піонтковський.

Нагадаємо: раніше головнокомандувач Збройними силами України генерал Валерій Залужний в інтерв’ю The Economist заявив, що може перемогти у війні, проте необхідно більше озброєння.

“Я знаю, що можу перемогти цього ворога. Але мені потрібні ресурси. Мені потрібно 300 танків, 600-700 БМП, 500 гаубиць. Тоді, думаю, цілком реально вийти на рубежі 23 лютого. Але я не можу зробити це з двома бригадами. Я отримую те, що отримую, але менше, ніж мені потрібно”, – сказав Залужний.